Oslo Døveforening har årsmøte mandag 21. september kl 17.00 i Fagerborggata 12. Husk å møte opp halv time før (kl 16.30) pga registrering og smittetiltak.
Påmelding innen 18. september på https://no.surveymonkey.com/r/M6D3C8P.
Vi prøver å få til å sende årsmøte på nett via youtube der du kan følge med på hva som skjer under årsmøtet. Mer informasjon kommer senere.
Det blir ikke mulighet for å kommentere eller stemme på nett. Det gjelder kun fysisk frammøte.
Husk å bli hjemme hvis du er forkjølet, hoster eller har luftveisinfeksjoner. Er du syk eller i karantene, skal du IKKE komme på årsmøtet.
Vi begynner med årsmøte for Hjelpefondet kl 17.00, og når den er ferdig begynner foreningens årsmøte.
Det blir servert muffins eller lefse med kaffe/te/vann i pausen.
Stemmeretten på årsmøtet betinges av at medlemskontingenten er betalt per 31.12.2019.
Vi har sendt SeHer bladene til medlemmer av nr 1 og nr 2 som inneholder sakspapirer til årsmøtet. Det er årsberetning, regnskap, budsjett, lovendringsforslag og innkomne forslag og til slutt er det valg.